H

Hakkımızda

Hakkımızda

NERISSA HOTEL

Nerissa Hotel’deki tatiliniz;

Şehirlerde yaşayan sizlerin özlediği, ideal peyzaj düzenlemesiyle kurgulanmış geniş bahçesinde, Akdeniz iklimine ait narenciye ve palmiye ağaçlarının gölgesinde dinlenerek eğlenip, hissederek yaşayacağınız ve tüm zamanların keyfini çıkaracağınız bir tatil olacak.

14.000 m2’lik doğal bir ortamda, hayatınıza, hayat katmak isteyen, yemyeşil bir doğayla, sade ama konforlu zamanları yaşamak isterseniz, bilin ki huzur dolu, oksijeni bol bir tatil sizleri bekliyor.

Günün doğa ve güneşle bütünleştiği, 35 oda, apart ve villa. 100 – 120 yatak kapasiteli Nerissa Hotel Antalya hava limanına 80 km. mesafede olup, arzu üzerine siz misafirlerine özel servis hizmeti vererek, ulaşım rahatlığı sağlamaktadır.

Dilerseniz Nerissa Hotelin havuzunda, dilerseniz Akdeniz mavisinin, yemyeşil ormanlarla sarmalandığı, Nerissa Otel’in hemen yanı başındaki mavi bayraklı Çıralı kumsalında, güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Çıralı koyu 3,9 km uzunlukta olup, bir taraftan Olympos antik kenti, diğer taraftan da Karaburun ile çevrilidir. Dünyaca meşhur, koruma altında olan Caretta Carettalar da her yıl binlerce kilometre yol kat ederek Çıralı koyuna gelip, yumurtalarını bırakırlar. Sabahın ilk ışıklarıyla yumurtalarından çıkan yavru Carettaların denize ulaşma çabalarını izlemek tatilinizin en keyifli, ender deneyimlerinden biri olacaktır.

Ücretsiz olarak hizmetinize sunduğumuz bisikletlerimizle, dilediğiniz zaman ufak bir gezinti yapıp, Çıralı’yı ve burada yaşayan insanlarımızı tanıyabilirsiniz. İster efsanevi sönmez ateşi ile dünyaca ünlü Yanartaşı ziyaret edin, ister bir etabı Çıralıdan geçen 550 km.lik eski Likya ticaret yolunda bir akşam yürüyüşü yapın, ya da bahçemizdeki hamaklarda uzanarak, kuş sesleri eşliğinde sevdiğiniz bir kitabı okuyun. Bütün bunlar tatilinizin unutulmaz anılarından olacak ve bir dahaki tatilinizi sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.

Çıralı ve Nerissa Hotel sadece yaz tatilleriniz için değil, kısa bir ziyaret, bir hafta sonu tatili veya stres atmak için ideal bir yer olup, kış mevsimlerinde dahi ziyarete değer. Yaz-Kış konuklarını muhteşem bir doğa güzelliği içinde yaşatan bu coğrafyada, sizleri evinizin konforuyla ağırlayacak olan Nerissa Hotel’de görmek dileğiyle bekliyoruz…..

Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret edin…

www.hotelnerissa.com

NERİSSA HOTEL

Ulupınar Köyü Çıralı Mahallesi 07980 KEMER/ANTALYA

phone : +902428257156

pbx Fax: : +902428257159

Website www.hotelnerissa.com

Email; info@hotelnerissa.com